Mistrovství republiky - canicross
(otevřené týmy)
sprint (CCM, CCW, CCMV, CCWV, CCJD, CCJS, CCJM)
mid (MCC)
1996, Hradec Králové:
CCM - 1. Jiří Suchý, 2. František Burda, 3. Vlastimil Požárský
CCW - 1. Renata Horáková, 2. Iva Valtrová, 3. Jaroslava Zittová
1997, Hradec Králové:
CCM - 1. Jiří Suchý, 2. Lukáš Nohejl, 3. Vlastimil Požárský
CCW - 1. Petra Havlová, 2. Iva Valtrová, 3. Linda Keltnerová
1998, Třebihošť:
CCM - 1. Jiří Suchý, 2. Roman Baláž, 3. Jan Zima
CCW - 1. Renata Horáková, 2. Soňa Klikarová, 3. Šárka Skalická
1999, Červený Kostelec:
CCM - 1. Jan Zima, 2. František Burda, 3. Michal Merhaut
CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Michaela Manová, 3. Renata Horáková
2000, Olšany u Rousínova:
CCM - 1. Jiří Suchý, 2. Michael Chovanec, 3. Roman Baláž
CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Šárka Klvaňová, 3. Linda Keltnerová
2001, Křivoklát:
CCM - 1. Jiří Suchý, 2. Michael Chovanec, 3. Tomáš Merta
CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Martina Klimešová, 3. Šárka Zimová
CCMV - 1. Jan Tůma, 2. František Burda, 3. Jan Jirák
2002, Maxičky:
CCM - 1. Jiří Suchý, 2. Lukáš Blažo, 3. Tomáš Merta
CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Jana Porubská, 3. Martina Štěpánková
CCMV - 2. Rudolf Homolka, 3. František Burda
2003, Plzeň:
CCM - 1. Michael Chovanec, 2. Jiří Suchý, 3. Petr Toncar
CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Martina Štěpánková, 3. Šárka Zimová Skalická
CCMV - 1. Rudolf Homolka, 2. František Burda, 3. Pavel Ženíšek
2004, Tři Studně:
CCM - 2. Jiří Suchý, 3. Michael Chovanec, 4. Martin Nehyba
CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Martina Štěpánková, 3. Martina Klimešová
2005, Běleč nad Orlicí:
CCM - 1. Jiří Suchý, 2. Martin Nehyba, 3. Michael Chovanec
CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Martina Štěpánková, 3. Jarmila Halířová
2006, Tři Studně:
CCM - 1. Dušan Erbs, 2. Jiří Suchý, 3. Michal Ženíšek
CCW - 1. Martina Štěpánková, 2. Soňa Klikarová, 3. Kamila Lišková
2007, Sedlice-Pilský Mlýn:
CCM - 1. Martin Nehyba, 2. Dušan Straňák, 3. Jiří Suchý
2008, Trnávka:
CCM - 1. Jiří Suchý, 3. Dušan Straňák, 4. Vladimír Šáfr
CCW - 1. Martina Štěpánková, 2. Jarmila Halířová, 3. Soňa Klikarová
2009, Tři Studně:
CCM - 1. Dušan Erbs, 2. Jiří Suchý, 3. Petr Fochler
CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Martina Klimešová
2010, Tři Studně:
CCM - 1. Dušan Erbs, 2. Jiří Suchý, 3. Petr Fochler
CCW - 1. Jarmila Halířová, 2. Markéta Chovancová, 3. Nicole Marešová
2011, Tři Studně:
CCM - 1. Dušan Erbs, 2. Petr Fochler, 4. Jiří Suchý
CCW - 1. Jarmila Halířová, 2. Soňa Klikarová, 3. Hana Honsová
CCM - 1. Petr Fochler, 2. Rudolf Jánošík, 3. Michal Ženíšek
CCW - 1. Martina Štěpánková, 2. Jarmila Halířová, 3. Soňa Klikarová
2013, Běleč nad Orlicí:
CCM - 1. Petr Fochler, 2. Jan Bielik, 3. Tomáš Merta
CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Kateřina Bluchová, 3. Jana Tomášková
CCJ - 1. Jan Burian ml., 2. Dan Podařil, 3. Natalie Cihlářová
MCC - 1. Vladimír Šáfr, 2. Martin Ducháč, 3. Martin Jonov
2014, Tři Studně:
CCM - 1. Petr Fochler, 2. František Říčka, 3. Lukáš Tassler
CCŽ - 1. Martina Štěpánková, 2. Michaela Srchová, 3. Jarmila Halířová
CCJ - 1. Zuzana Jílková, 2. Adéla Havelková, 3. Adéla Teslová
2014, Běleč nad Orlicí: Zjištění porušení řádů na MR
MCC - 1. Vladimír Šáfr, 2. Rudolf Jánošík, 3. Tomáš Halada
2015, Tři Studně:
CCM - 1. Dušan Erbs, 2. Lukáš Tassler, 3. Petr Fochler
CCW - 1. Kateřina Bluchová, 2. Veronika Hložková, 3. Soňa Klikarová
CCJ - 1. Jan Burian ml., 2. Anežka Štihlová, 3. Zuzana Jílková
CCM - 1. Pavel Červenka, 2. Dušan Erbs, 3. Petr Fochler
CCW - 1. Martina Štěpánková, 2. Soňa Klikarová, 3. Martina Wallcon
CCJ - 1. Zuzana Jílková, 2. Anežka Štihlová, 3. Barbora Pyšková
MCC - 1. Jan Bielik, 2. Vladimír Šáfr, 4. Martin Řezáč
2017, Tři Studně:
CCM - 1. Tomáš Jaša, 2. Pavel Červenka, 3. Dušan Erbs
CCW - 1. Kateřina Bluchová, 2. Jarmila Sobecká Halířová, 3. Martina Štěpánková
CCJ - 1. Matilda Ježková, 2. Rozálie Štihlová, 3. Adéla Šrůtková
2017, Stochov:
MCC - 1. Jan Bielik, 2. Vladimír Šáfr, 3. Milan Dočekal
2018, Běleč nad Orlicí:
CCM - 1. Petr Fochler, 2. Milan Sudek, 3. Pavel Červenka
CCW - 1. Martina Štěpánková, 2. Jarmila Halířová, 3. Michaela Kaněrová
CCJD - 1. Zuzana Jílková, 2. Kateřina Nováková, 3. Anežka Štihlová
CCMZ - 1. Rozálie Štihlová, 2. Sofie Erbsová, 3. Adda Barchánková
CCSZ - 1. Matilda Ježková, 2. Zora Lehká, 3. Aneta Erlebachová
MCC - 1. Jan Bielik, 2. Milan Dočekal, 3. Ladislav Beran
2019, Abertamy:
CCM - 1. Tomáš Jaša, 2. Petr Fochler, 3. Jakub Rinn
CCW - 1. Barbora Zoubková, 2. Zora Lehká, 3. Leontýna Jurigová
CCMZ - 1. Zuzana Zasadilová
CCSZ - 1. Andrea Bieliková, 2. Tereza Zasadilová., 3. Anna Kučírková
2019, Stochov:
MCC - 1. Jan Bielik, 2. Zuzana Kynclová, 3. Eva Kubelková
2021, Kemp Křivonoska:
CCM - 1. Tomáš Jaša, 2. Ondřej Svěchota, 3. Michal Poledník
CCW - 1. Barbora Zoubková, 2. Zuzana Kynclová, 3. Michaela Srchová
CCMV - 1. Dušan Erbs, 2. Aleš Jindra, 3. Michal Kozel
CCWV - 1. Eva Kubelková, 2. Lenka Bartošová, 3. Václava Kuříková
CCJD - 1. Sebastian Bohun, 2. Andrea Bieliková, 3. Aneta Erlebachová
CCJS - 1. Matěj Suchý, 2. Sára Kdýrová, 3. Lucie Heřmanová
CCJM - 1. Sofie Erbsová, 2. Anežka Suchá, 3. Ela Matoušková
2021, Běleč nad Orlicí:
MCC - 1. Monika Vytinová, 2. Petr Komrska, 3. Lukáš Marešovský
2022, Kemp Křivonoska:
CCM - 1. Ondřej Svěchota, 2. Tomáš Jaša, 4. Michal Poledník
CCW - 1. Barbora Zoubková, 2. Michaela Srchová, 3. Lenka Hnízdová
CCMV - 1. Dušan Erbs, 2. Lukáš Tassler, 3. Tomáš Mrovec
CCWV - 1. Zuzana Kynclová, 2. Jaroslava Sedláková, 3. Kateřina Zapletalová
CCJD - 1. Sebastian Bohun
CCJD - 1. Aneta Erlebachová, 2. Anna Kučírková, 3. Zora Lehká
CCJS - 1. Matěj Suchý
CCJS - 1. Sofie Erbsová, 2. Sára Kdýrová, 3. Nela Nováková
CCJM - 1. Zdeněk Václav
CCJM - 1. Zuzana Zasadilová, 2. Ela Matoušková
2022, Břežany u Horažďovic:
MCC - 1. Jan Štěpánek, 2. Petr Komrska, 3. Kristýna Zábranská
2023, Kemp Křivonoska:
CCM - 1. Ondřej Svěchota, 2. Michal Poledník, 5. Jan Bielik
CCW - 1. Barbora Zoubková, 3. Leontýna Jurigová, 4. Veronika Kaldová
CCMV - 1. Radim Filip Drážďanský, 2. Michal Kozel, 3. Michal Vokrouhlík
CCWV - 1. Zuzana Kynclová, 2. Jaroslava Sedláková, 3. Jaroslava Marešovská
CCJD - 1. Sára Kdýrová, 2. Tereza Blahoutová, 3. Zuzana Kohoutová
CCJS - 1. Sofie Erbsová, 2. Tereza Zasadilová, 3. Anežka Suchá
CCJM - 1. Patrik Morochovič, 2. Sára Marešovská, 3. Magdaléna Klímová
2023, Běleč nad Orlicí:
MCC - 1. Martin Řezáč, 2. Tomáš Krejsa