Jdi na obsah Jdi na menu
 


  

 

 

 

S kornoutem na krku

 

 

 

Když jsem se probrala, moc jsem toho neviděla. Měla jsem totiž ještě zánět spojivek. Něco ale ze mě čouhalo, a tak jsem po tom chňapla. Už jsem nebyla černobílá, ale světlemodročernobílá. Cosi z toho vyteklo a měla jsem i namodralou tlamičku.

 

Pan doktor říkal paničce, že nejhorší je operovat psa kamarádky. Ale že na deset roků jsem ve skvělý kondici. Moc pěkně mně zaštupovali bříško a celou dobu se o mě hezky starali. Sestřička dostala kytku a pan doktor bonboniéru. Já čokoládu nesmím, a kytky nemusím.

 

Toho, co ze mě při operaci vyndali, byl prej plnej mrazák. Paničce to ukázali.

 

Já dostala velký kornout na krk. Abych si nevykousala štychy. A pod síťovaným oblečkem mám na břichu ještě papírovou plenu.

 

Ten kornout mi sundavají, jenom když snídám nebo večeřím, nebo když jdu s páníčkem na procházku k Toulcově dvoru. Když papám nebo jsem venku, tak nemám vůbec potřebu si prohlížet bříško. Mám jiné a důležitější starosti.

 

První dny jsem chodila s kornoutem na krku. Furt jsem jím narážela do všeho, co se kolem mě objevilo. Myslela jsem si, že mě někdo zezadu drží a nechce pustit dopředu. Už to bylo otravný. Protivnej kornout.

 

Lidi nevědí, proč ho mám. Jedna blondýna říkala, že mě chrání proti větru. A jedna protivná ženská zas říkala svýmu klukovi, že ho mám proto, abych si neškrábala ouško.

 

Taky do mě sypou ňáký bobule. Jsem potom taková oblblá a hodně času proležím a prospím.

 

V sobotu bylo krásný počasí a já si na zahrádce vyhřívala kožíšek. Taky jsem si zkontrolovala svůj revír. Ale do boudy jsem se nedostala. Kornout mě tam nechtěl pustit.

 

V pátek jdeme zase za panem doktorem. Prý mi to bříško zase rozštupuje.

 

 

Zdraví vás Bára

 

 

 

 

 Obrazek

 

 

 

Pooperační důsledky jsme doléčili, a dnes, sedmnáctý den po operaci, je Bára opět volná. Už ji nemusíme dávat kornout, ani zavírat v domku.

 

 

 

fb

 

 

Po operaci

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Po operaci