Jdi na obsah Jdi na menu
 


Beringovy webové stránky

 

Beringovy webové stránky vznikly v jarních měsících roku 2007.

Navázaly na původní stránky Zimní sen, na něž byl první příspěvek vložen 8. prosince 2006 a které byly zpřístupněny 20. prosince téhož roku.

Obsah stránek jsem několikrát měnil, rubriky i příspěvky upravoval s cílem, aby odpovídaly mým představám. Stránky se snažím stále doplňovat, aktualizovat a vylepšovat (alespoň v některých rubrikách), abychom já i jejich návštěvníci zde našli informace (nebo odkazy na ně), které bychom jinak museli zdlouhavě hledat napříč celým internetem.

 

hlk.jpg

 

Témata rubrik a jejich příspěvků jsou dělena do tří oblastí: o českých horských psech, o sportu psích spřežení, o běžcích a běžeckých závodech.

 

Na facebooku najdete stránku Bering.estranky.cz, která především informuje o novinkách a změnách (aktualizacích) na webové stránce Bering,

 

-lhl..jpg

 

a taky veřejnou Skupinu stránky Bering.estranky.cz, která je určena pro všechny, kterým je obsah a tématika příspěvků Beringových stránek blízká, a kteří mohou svými informacemi a názory pomoci rozšířit obzor vědomostí nejen o českých horských psech, sportu psích spřežení a běžeckých aktivitách.

 

-hl..jpg