Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

70890514_2567753046616990_8804386427962916864_n.jpg

 

 


Takhle bolí canicross...

 

- vybráno z komentářů na facebooku

 

 

Honza Hladký

Běhejte canicross, je to zábava. laugh

 

Petr Fochler

Tak takhle bolí canicross...

 

Tereza Hladká

Jo, tenhle víkend jsem asi pochopila o čem to je a už nikdy víc, příště jedu. laugh

 

Hana Štípalová

Zalep si to tejpy - od pravého kotníku pod patou k levému kotníku. Celý ten puchýř zakryj, asi ve dvou - třech šířkách tejpu vedle sebe. Rychleji se to vyhojí a nestrhneš si tu kůži do živého.

 

Tereza Hladká

Já mám oba nehty na palcích dole a ty puchejře na patách jsem si do živého bohužel servala už na trati. cryinglaugh

 

Martina Štěpánková

Za mě ostříhat, co to půjde, dát na to Hemagel a přes to mastný tyl a zavázat. Každý den to znova převázat a do týdne to bude dobrý. smiley Hodně to ostříhej, protože jinak se ti stejně ta kůže bude „hrnout“ po tom živým. Ten mřížkovej mastnej tyl je na to super. Právě ta narušená kůže by tě tam bolela, jak by se třela o to živý maso. Na zahojení je určitě nejlepší ji dát pryč. A i ty masti na tom živým budou rychleji hojit.

 

Veru Lev

Tejpy fungují i jako prevence. smiley Doporučuji, odbelhala jsem takhle celou TDM... a od té doby jezdím jen kolo. laugh

Příště klidně preventivně zatejpovat a doporučuji ponožky z Merina (... z merino vlny). Dělá to divy.

 

Markéta Herčíková Hubená

To radši modřiny a lišej z kolobky než toto. laugh A to se mě doma ptají, proč občas nejdu s pesanama běhat... asi jako odstrašující příklad budu používat tuhle fotku.

 

Tereza Hladká

A to na tý fotce nejsou vidět ty palce s černými odbouchnutými nehty. crying laugh

 

Michal Arnošt

Někomu pomůžou dvoje tenký ponožky. Před teda. Po docela dobře fungujou ty spešl náplasti na puchýře, nebo ten zmíněný Hemagel.

 

Linda Václavová

Já to lepím tímhle (... Cosmos, náplasti na odřeniny). Dá se s tím i chodit, protože to pěkně tlumí. Nestrhávat a pod se to samo a rychle zahojí. Jsou různé velikosti a tloušťky. Nebo ještě tohle (... Jodisol, kožní roztok, sprej), ale to je pro tvrďáky. laugh

 

Tereza Hladká

To mi tam stříkla v cíli Peťa, s tím, že to rozhodně nepálí, a já zařvala tak, že se otočil celý stake out. laugh Vylezly mi oči z důlků, jak to pálilo!

 

Linda Václavová

To buď ráda, že ti to tam nastříkala, bude se ti to rychle hojit. Mně to tvrdili na pohotovosti, když jsem necítila oba palce. Ale za 2 dny to bylo OK.

 

Martina Štěpánková

Tak tato slova budu slyšet do konce života... když mě ošetřoval Petr Toncar na Hill's cupu, kdy mě zbylo jen maso na patách: „Neboj Marťo, Jodisol nepálí...“

 

 

 

11:35 - 13:00 min.: ... takhle bolí canicross