Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. 1. 2020

 

 

 

ehled medailových umístění

 

na mistrovství republiky

 

 

- ze všech domácích šampionátů v mushingových disciplínách,

- ze závodů na sněhu i na suchu,

- ve sprintu, midu i longu,

- ze všech věkových kategorií (elitních, dětských, juniorských i veteránských),

- z kategorií otevřených, plemen severských psů dle FCI i jiných plemen psů.

 

Do přehledu budou zařazeni všichni medailisté, kteří nahlásí počet získaných zlatých, stříbrných a bronzových kovů, přesněji kolik získali prvních, druhých a třetích míst v konečném hodnocení mistrovství republiky (ne v jednotlivých závodech, které byly součástí několikadílného seriálu MR). Uvádějte také, ve kterých maximálně třech disciplínách/kategoriích tomu nejčastěji bylo (např. Skj, CC, SC).

Svou „sbírku medailí“ kdykoliv aktualizujte (pošlete nový stav), většinou po zisku další medaile. Pište do komentářů, zpráv na facebooku nebo pošlete e-mailPředem děkuji za vaše zprávy!

 

 

 

Jméno

1. místo

2. místo

3. místo

k datu

 
           

Bečvářová Kristýna

0

0

1

310819

SC1J

Bublák Karel sr.

2

0

0

310819

 

Burda František

2

11

0

310819

CC,Skj,P

Erlebachová Ilona

3

8

2

310819

 

Fochler Petr

4

2

4

141019

CC

Hložková Veronika

0

2

1

310819

CC,Skj

Jaša Tomáš

2

0

0

141019

CC

Jurigová Leontýna

0

0

1

141019

CC

Kaněrová Michaela

0

1

1

310819

Bkj,CC

Klikarová Soňa

27

7

3

310819

CC,Skj,Bkj

Křížková Petra

0

0

1

141019

SC2

Milatová Gabriela

0

0

1

310819

SC2

Navrátilová Veronika

1

3

1

141019

SC2,Skj2

Plšek Milan

1

3

0

310819

SC11,C1

Porubská Jana

3

10

5

310819

Bkj,Skj,CC

Porubský Pavel

18

5

3

310819

SC,Skj,CC

Rec Vlastimil

0

0

2

310819

Bkj

Řehout Martin

2

1

0

310819

MU

Spilka Kryštof

0

4

1

141019

Bkj,Skj

Sudek Milan

0

1

0

310819

CC

Svoboda Petr

0

1

1

310819

C2

Ševelová Marie

4

1

1

141019

SC2,Bkj,Skj

Štihlová Anežka

1

2

1

310819

CCJ

Štípalová Hana

0

1

2

141019

Bkj

Švancara Jiří

3

0

0

071119

CC,Bkj BO

Švecová Adriana

1

0

0

310819

SC1J

Tobiášek Michal

11

5

1

311019

 

Tomášková Markéta

0

0

1

310819

C1

Voříšek Tomáš

0

0

1

310819

SC11

Vošvrdová Nicole

1

0

0

310819

CC

Wallcon Martina

0

0

1

310819

CC

Zapletalová Kateřina

0

0

1

141019

CC

Zetek Václav

8

11

7

310819

LU,MB,A

Zoubková Barbora

1

0

0

141019

CC

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

1-3-0

(Milan Plšek, 2. 10. 2019 21:23)

1-3-0 SC11,C1

medaile

(Gabriela Milatová, 2. 10. 2019 18:35)

0 - 0 - 1 SC2

mistrovství republiky

(Karel Bublák sr., 2. 10. 2019 6:44)

1. místo - 2