Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

Seznam klubů provozujících sport psích spřežení

v České asociaci sportu psích spřežení

v roce 1994

 

Habartice: Josef Křivánek

Metuje: Jaromír Hanuš

Božík: Miloslav Mikolášek

Škvořetice: Štefan Lacko

Platejz: Vít Šanovec

Hanácko: Renáta Macková

Broumov: Václav Kubr

Jablonec: Miroslav Polák

Centrum: Libuše Pečená

Hradec Králové: Milan Stejskal

Zvičina: Josef Souček

Krakonoš: Petr Bejr

Český ráj: Jaroslav Marek

Kozmice: Lubomír Stočes

North: Jiří Novotný

Ústí nad Labem: Marek Hanuš

Jeseník: R. Koudelka

Osek: František Topinka

Bublava: Aranka Červená

OVA: Zdeněk Janáček

Harrachov: Hana Sommerová

Bering: František Burda

Vinohrad: Ilona Mikysková

 

 

… a po dvanácti letech:

Seznam klubů provozujících sport psích spřežení

ve Svazu sportu psích spřežení České republiky

v roce 2006

 

Prostějov: Vladimír Ježek

Obří skála: Zbyněk Diblík

Hradec Králové: Milan Stejskal

Krušnohorský: Dagmar Šindelářová

Harrachov: Hana Sommerová

Bask Č. B.: Karel Petroušek

DRC: Roman Bláha

Škvořetice: Štefan Lacko

Hanácký: Renáta Macková

Děčín: Dagmar Nešněrová

SK Husky: Alena Fialová

Metuje: Jaromír Hanuš

Beskydský: Jan Valů

Prácheň: Michal Němec

Krakonoš: Pavel Pfeifer

Moldava: Milan Čurda

Orling: Stanislav Váňa

Zvičina: Jiří Dědek

Podbrdský: František Karas

FRAM: Václav Kovařík

Havl. Brod: Josef Pfeifer

Kladno: Jiří Stejskal

Křivoklát: Josef Strakoš

Prostějov II: Martina Bradová

Plzeň: Oldřich Bihary

Hlučín: Luboš Seidl

Slovácký: Jindřich Sedláček

Pálava: Pavel Humpolíček

Bílá stopa: Martin Souček

RMC-Sazená: Jaroslav Šach

Bystřicko: Petra Sádecká

ASKINO: Jiří Trnka

TOP SKIJOR: Pavel Porubský

Samota: Martin Levíček

Pohoda: Jaroslav Fabiánek

Česká Sibiř: Roman Kronus

Klub ČHP: Michael Fiedler

Long Hair Tails: Roman Novotný

Maxičky: Petr Toncar

Jičín: Vladimír Vraštil

 

 

… a po dalších dvanácti letech:

Seznam klubů provozujících sport psích spřežení

v České asociaci sleddog sportů

v roce 2018

 

Prostějov I: Vladimír Ježek

Obří skály: Gejza Sóky

Hradec Králové: Milan Stejskal

Krušnohorský: Dagmar Šindelářová

Bask Č. B.: Adéla Šindelková

Škvořetice: Štefan Lacko

Hanácký: Renáta Macková

Děčín: Dagmar Nešněrová

Metuje: Jaromír Hanuš

Krakonoš: Aleš Pícl

Český ráj: Ivo Vacke

Kladno: Jiří Stejskal

Křivoklát: Martin Kurak

Plzeň: Martin Kotiš

Karpatský: Bronislav Růčka

Bílá stopa: Martin Souček

ASKINO: Jiří Trnka

Samota: Martin Levíček

Pohoda: Jaroslav Fabiánek

Česká Sibiř: Zdeněk Piskač

Klub ČHP: Milan Vodák

Long Hair Tails: Radka Novotná

Maxičky: Kamila Šrolerová

Jičín: Vladimír Vraštil

SK Děti severu: Dušan Erbs

Ostrava: Martin Urbančík

MK JCC: Lenka Klímová