Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Mistrovství republiky - canicross

(otevřené týmy)

 

sprint (CCM, CCW, CCMV, CCWV, CCJD, CCJS, CCJM)

mid (MCC)

 

 

1996, Hradec Králové:

CCM - 1. Jiří Suchý, 2. František Burda, 3. Vlastimil Požárský

CCW - 1. Renata Horáková, 2. Iva Valtrová, 3. Jaroslava Zittová

 

1997, Hradec Králové:

CCM - 1. Jiří Suchý, 2. Lukáš Nohejl, 3. Vlastimil Požárský

CCW - 1. Petra Havlová, 2. Iva Valtrová, 3. Linda Keltnerová

 

1998, Třebihošť:

CCM - 1. Jiří Suchý, 2. Roman Baláž, 3. Jan Zima

CCW - 1. Renata Horáková, 2. Soňa Klikarová, 3. Šárka Skalická

 

1999, Červený Kostelec:

CCM - 1. Jan Zima, 2. František Burda, 3. Michal Merhaut

CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Michaela Manová, 3. Renata Horáková

 

2000, Olšany u Rousínova:

CCM - 1. Jiří Suchý, 2. Michael Chovanec, 3. Roman Baláž

CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Šárka Klvaňová, 3. Linda Keltnerová

 

2001, Křivoklát:

CCM - 1. Jiří Suchý, 2. Michael Chovanec, 3. Tomáš Merta

CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Martina Klimešová, 3. Šárka Zimová

CCMV - 1. Jan Tůma, 2. František Burda, 3. Jan Jirák

 

2002, Maxičky:

CCM - 1. Jiří Suchý, 2. Lukáš Blažo, 3. Tomáš Merta

CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Jana Porubská, 3. Martina Štěpánková

CCMV - 2. Rudolf Homolka, 3. František Burda

 

2003, Plzeň:

CCM - 1. Michael Chovanec, 2. Jiří Suchý, 3. Petr Toncar

CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Martina Štěpánková, 3. Šárka Zimová Skalická

CCMV - 1. Rudolf Homolka, 2. František Burda, 3. Pavel Ženíšek

 

2004, Tři Studně:

CCM - 2. Jiří Suchý, 3. Michael Chovanec, 4. Martin Nehyba

CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Martina Štěpánková, 3. Martina Klimešová

 

2005, Běleč nad Orlicí:

CCM - 1. Jiří Suchý, 2. Martin Nehyba, 3. Michael Chovanec

CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Martina Štěpánková, 3. Jarmila Halířová

 

2006, Tři Studně:

CCM - 1. Dušan Erbs, 2. Jiří Suchý, 3. Michal Ženíšek

CCW - 1. Martina Štěpánková, 2. Soňa Klikarová, 3. Kamila Lišková

 

2007, Sedlice-Pilský Mlýn:

CCM - 1. Martin Nehyba, 2. Dušan Straňák, 3. Jiří Suchý

 

2008, Trnávka:

CCM - 1. Jiří Suchý, 3. Dušan Straňák, 4. Vladimír Šáfr

CCW - 1. Martina Štěpánková, 2. Jarmila Halířová, 3. Soňa Klikarová

 

2009, Tři Studně:

CCM - 1. Dušan Erbs, 2. Jiří Suchý, 3. Petr Fochler

CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Martina Klimešová

 

2010, Tři Studně:

CCM - 1. Dušan Erbs, 2. Jiří Suchý, 3. Petr Fochler

CCW - 1. Jarmila Halířová, 2. Markéta Chovancová, 3. Nicole Marešová

 

2011, Tři Studně:

CCM - 1. Dušan Erbs, 2. Petr Fochler, 4. Jiří Suchý

CCW - 1. Jarmila Halířová, 2. Soňa Klikarová, 3. Hana Honsová

 

2012, Běleč nad Orlicí:

CCM - 1. Petr Fochler, 2. Rudolf Jánošík, 3. Michal Ženíšek

CCW - 1. Martina Štěpánková, 2. Jarmila Halířová, 3. Soňa Klikarová

 

2013, Běleč nad Orlicí:

CCM - 1. Petr Fochler, 2. Jan Bielik, 3. Tomáš Merta

CCW - 1. Soňa Klikarová, 2. Kateřina Bluchová, 3. Jana Tomášková

CCJ - 1. Jan Burian ml., 2. Dan Podařil, 3. Natalie Cihlářová

MCC - 1. Vladimír Šáfr, 2. Martin Ducháč, 3. Martin Jonov

 

2014, Tři Studně:

CCM - 1. Petr Fochler, 2. František Říčka, 3. Lukáš Tassler

CCŽ - 1. Martina Štěpánková, 2. Michaela Srchová, 3. Jarmila Halířová

CCJ - 1. Zuzana Jílková, 2. Adéla Havelková, 3. Adéla Teslová

2014, Běleč nad Orlicí:

MCC - 1. Vladimír Šáfr, 2. Rudolf Jánošík, 3. Tomáš Halada

 

2015, Tři Studně:

CCM - 1. Dušan Erbs, 2. Lukáš Tassler, 3. Petr Fochler

CCW - 1. Kateřina Bluchová, 2. Veronika Hložková, 3. Soňa Klikarová

CCJ - 1. Jan Burian ml., 2. Anežka Štihlová, 3. Zuzana Jílková

 

2016, Tři Studně:

CCM - 1. Pavel Červenka, 2. Dušan Erbs, 3. Petr Fochler

CCW - 1. Martina Štěpánková, 2. Soňa Klikarová, 3. Martina Wallcon

CCJ - 1. Zuzana Jílková, 2. Anežka Štihlová, 3. Barbora Pyšková

2016, Běleč nad Orlicí:

MCC - 1. Jan Bielik, 2. Vladimír Šáfr, 4. Martin Řezáč

 

2017, Tři Studně:

CCM - 1. Tomáš Jaša, 2. Pavel Červenka, 3. Dušan Erbs

CCW - 1. Kateřina Bluchová, 2. Jarmila Sobecká Halířová, 3. Martina Štěpánková

CCJ - 1. Matilda Ježková, 2. Rozálie Štihlová, 3. Adéla Šrůtková

2017, Stochov:

MCC - 1. Jan Bielik, 2. Vladimír Šáfr, 3. Milan Dočekal

 

2018, Běleč nad Orlicí:

CCM - 1. Petr Fochler, 2. Milan Sudek, 3. Pavel Červenka

CCW - 1. Martina Štěpánková, 2. Jarmila Halířová, 3. Michaela Kaněrová

CCJD - 1. Zuzana Jílková, 2. Kateřina Nováková, 3. Anežka Štihlová

CCMZ - 1. Rozálie Štihlová, 2. Sofie Erbsová, 3. Adda Barchánková

CCSZ - 1. Matilda Ježková, 2. Zora Lehká, 3. Aneta Erlebachová

MCC - 1. Jan Bielik, 2. Milan Dočekal, 3. Ladislav Beran

 

2019, Abertamy:

CCM - 1. Tomáš Jaša, 2. Petr Fochler, 3. Jakub Rinn

CCW - 1. Barbora Zoubková, 2. Zora Lehká, 3. Leontýna Jurigová

CCMZ - 1. Zuzana Zasadilová

CCSZ - 1. Andrea Bieliková, 2. Tereza Zasadilová., 3. Anna Kučírková

2019, Stochov:

MCC - 1. Jan Bielik, 2. Zuzana Kynclová, 3. Eva Kubelková

 

2021, Kemp Křivonoska:

CCM - 1. Tomáš Jaša, 2. Ondřej Svěchota, 3. Michal Poledník

CCW - 1. Barbora Zoubková, 2. Zuzana Kynclová, 3. Michaela Srchová

CCMV - 1. Dušan Erbs, 2. Aleš Jindra, 3. Michal Kozel

CCWV - 1. Eva Kubelková, 2. Lenka Bartošová, 3. Václava Kuříková

CCJD - 1. Sebastian Bohun, 2. Andrea Bieliková, 3. Aneta Erlebachová

CCJS - 1. Matěj Suchý, 2. Sára Kdýrová, 3. Lucie Heřmanová

CCJM - 1. Sofie Erbsová, 2. Anežka Suchá, 3. Ela Matoušková

2021, Běleč nad Orlicí:

MCC - 1. Monika Vytinová, 2. Petr Komrska, 3. Lukáš Marešovský

 

2022, Kemp Křivonoska:

CCM - 1. Ondřej Svěchota, 2. Tomáš Jaša, 4. Michal Poledník

CCW - 1. Barbora Zoubková, 2. Michaela Srchová, 3. Lenka Hnízdová

CCMV - 1. Dušan Erbs, 2. Lukáš Tassler, 3. Tomáš Mrovec

CCWV - 1. Zuzana Kynclová, 2. Jaroslava Sedláková, 3. Kateřina Zapletalová

CCJD - 1. Sebastian Bohun

CCJD - 1. Aneta Erlebachová, 2. Anna Kučírková, 3. Zora Lehká

CCJS - 1. Matěj Suchý

CCJS - 1. Sofie Erbsová, 2. Sára Kdýrová, 3. Nela Nováková

CCJM - 1. Zdeněk Václav

CCJM - 1. Zuzana Zasadilová, 2. Ela Matoušková

2022, Břežany u Horažďovic:

MCC - 1. Jan Štěpánek, 2. Petr Komrska, 3. Kristýna Zábranská

 

2023, Kemp Křivonoska:

CCM - 1. Ondřej Svěchota, 2. Michal Poledník, 5. Jan Bielik

CCW - 1. Barbora Zoubková, 3. Leontýna Jurigová, 4. Veronika Kaldová

CCMV - 1. Radim Filip Drážďanský, 2. Michal Kozel, 3. Michal Vokrouhlík

CCWV - 1. Zuzana Kynclová, 2. Jaroslava Sedláková, 3. Jaroslava Marešovská

CCJD - 1. Sára Kdýrová, 2. Tereza Blahoutová, 3. Zuzana Kohoutová

CCJS - 1. Sofie Erbsová, 2. Tereza Zasadilová, 3. Anežka Suchá

CCJM - 1. Patrik Morochovič, 2. Sára Marešovská, 3. Magdaléna Klímová

2023, Běleč nad Orlicí:

MCC - 1. Martin Řezáč, 2. Tomáš Krejsa